Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka nad SOKOLANA

15 ЕУР

Се продава од: NelaZaharieva 30 окт. 18:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Куманово
Kukata ima suterem 62m2
Dva sprata po 62m2
Dvor 183m2
Garaza 28m2
Kukata e fizicki deliva,
se prodava CELA ILI DVA SPRATA
SO DEL OD DVOR SO POSEBEN VLEZ
070 234575
Ul Bosko Buha 28 Kumanovo
Na 10 min od centar na gradot
Tel 070 234575
NelaZaharieva
Leaflet
Кон почеток