Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 120m2 vo Kumanovo

28 000 ЕУР

Се продава од: Мирослав 18 апр. 13:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Куманово
Нова кука на пчински пат СЕ ПРОДАВА ИЛИ МЕНУВА

Мирослав
078301526
Leaflet
Кон почеток