Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 143m2 vo nas Karpos Kumanovo

Се продава од: Дејан Јовановски 09 јул. 22:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Куманово
Се продава вселива куќа во населба Карпош Куманово на ул.22 со површина од 143 м2 и плац со 449 м2. Цена по договор.
Контакт 071/291-450 Дејан.
Дејан Јовановски
071291450
Кон почеток