Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 144m2 vo Kumanovo

72 000 ЕУР

Се продава од: Nikola 22 апр. 21:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Куманово
Се продава куќа во населба Гоце Делчев Ул. Теофан Економов бр. 36.
144 m2 и двор 219 m2
72.000 евра
Информации на телефон
071/310-133 Никола
078/247-613
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации