Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 150m2 vo Kumanovo

69 000 ЕУР

Се продава од: Marjan 25 јул. 12:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Одберете греење
Локација
Куманово
Куќата се наоѓа на Пчински пат, изградена е 2012година. Има 2 спрата, на кои има дневна соба со трпезарија и кујна, спална соба и 2 детски соби, купатило и гостинско wc. Има подрум и дворно место од 300 м2.
Leaflet
Кон почеток