Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA OD 230m2 VO KUMANOVO

0 МКД

Се продава од: Valerij 07 окт. 12:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Број на спратови
Греење
Локација
Куманово
СЕМЕЈНА КУЌА СО ПОВРШИНА ОД 230 КВАДРАТИ И ТОА ПРИЗЕМЕН СПРАТ ОД 30 КВАДРАТИ ,ПРВ СПРАТ СО ПОВРШИНА ОД 100 КВАДРАТИ ЦЕЛОСНО УРЕДЕНИ И ПОТКРОВЕН ДЕЛ СО ПОВРШИНА ОД 100 КВАДРАТИ КОЕ БАРА ДОДАТНО ВЛОЖУВАЊЕ.КУЌАТА СЕ НАОЃА СПРОТИ ЛОВАЧКИ ДОМ НА ГЛАВЕН ПАТ И Е ГРАДЕНА КВАЛИТЕТНО СО СЕНДВИЧ ИЗОЛАЦИЈА НА ЗИДОВИ.ВО ПРЕДНИОТ ДЕЛ НА ДВОРОТ ИМА ТЕНДА ЗА ПАРКИРАНЈЕ НА АВТОМОБИЛ А ВО ЗАДНИОТ ДЕЛ ОД ДВОРОТ ИМА ЛЕТНИКОВЕЦ И ИЗИДАНА СКАРА.ТРОТОАРИТЕ СЕ ПОСТАВЕНИ СО ЦРВЕН КАМЕН.

Valerij
072209535
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации