Објавени: мај 13 2022 10:10

Kuka od 300m2 so dvorna povrsina od 1000m2

ЕУР

Објавени: мај 13 10:10
Прегледи: 4412
се продава куќа во населба бедиње во куманово во близина на фзц 11 октомври а.д., на ул. 11-ти ноември бр.274

куќата е со површина од 300 m2 и дворна површина(парцела) од 1000 m2. површината на куќата се состои од приземје(кат) со 5 соби и втор кат со 7 соби, вкупно 12 соби.

на парцелата се простираат 2 гаражи и има повеќе паркинг места.

куќата е на убава локација на 2 km од центарот на градот.

куќата не е опремена и е спремна за живеење. има инсталиран водовод и струја, има можност и за соларна енергија/затоплување со инсталирани потребни цевки.

куќата е со чист имотен лист.

се продава и нива позади агро куманово со површина од 8000 m2, погодна за градење на неа, цена по договор.

се продава и бавча во шумско, цена по договор.

информации на телефон 077/646-556 стојанче
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации