Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA OD 300M2 VO KUMANOVO

0 МКД

Се продава од: T.R. 27 мај 16:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Куманово
Kukata se naoga na ul. BOZIDAR MICKOVIC lokacija pozadi monopol
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации