Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 400m2 na odlicna lokacija vo Kumanovo

0 МКД

Се продава од: igor 14 јан. 10:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Куманово
se prodava kuca na tode dumba povrsina na dvor 400 m2 i kuca so osnova od 90 m2 na dva sprata.kucata e na odlicna lokacija i so golem dvor .cena po dogovor tel 078649469
Кон почеток