Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 550m2 vo Kumanovo

Се продава од: Darko 27 фев. 13:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Куманово
Се продава добро опремена куќа,со дворно место.
Цена по договор.
Кон почеток