Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka od 90m2 vo Kumanovo

22 000 ЕУР

Се продава од: stefanj 08 авг. 16:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
За живеалиштето
Греење
Локација
Куманово
Се продава куќа во населба карпош - рајкова куќа.плац 660 м2 објект 94. приватизирано и чист имотен лист. Улица 44 цена поволна.Само за сериозни купувачи Ве молам
stefanj
076456406
Leaflet
Кон почеток