Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka so dvor od 417m2

Се продава од: anita 27 ноем. 13:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Одберете греење
Локација
Куманово
Prodavam kuka vo osnova 137m2 i dvor od 417m2 vo nas.Babin Dol. Kukata e karabina so gradezna dozvola vnesena vo imoten list.Ima podrum , dva kata i potkrovje.
Leaflet
Кон почеток