Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA VO CENTAR NA GRADOT

0 МКД

Се продава од: Лепосава Поповска 14 јан. 07:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Куманово
Продавам семејна куќа со два посебни влеза во центар на Куманово, со дворно место и гаража.
Цена по договор.
Лепосава Поповска
072 209 354
Leaflet
Кон почеток