Објавени: ноем. 24 2022 12:57 Моментално гледате: 1

Kuka vo Centar na Kumanovo

ЕУР

Објавени: ноем. 24 12:57
Прегледи: 1553
Моментално гледате: 1
Се продава куќа во центар на Куманово на одлична локација кај "Ореов Лад" . Вкупна квадратура на куќата е 288 m2 и дворно место 120 m2. Куќата е на два спрата со висок плафон, со посебни влезови по спрат, гаража и подрум. Првиот спрат е со 3 тараси, вториот спрат е со 2 тараси.

Куќата има:

- дупла изолација (звучна и топлотна) на надворешните ѕидови (дебелината на надворешните ѕидови е 45 cm)

- дупла изолација на кров

- сопствен безбедносен видео надзор

- систем за греење на гас, дополнително можност за греење на дрва и струја

Телефонски број за контакт: 070 361 918
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации