Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Centarot na gradot

0 МКД

Се продава од: Пандора 14 јан. 09:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Локација
Куманово
Се продава или се изнајмува куќа на три спрата со површина во основа од 140м2 (вкупно 320м2) со сопствено централно греење и двор од 100м2 во центар на градот спроти Домаќинка
Првите два спрата се деловен простор.
Погодна за кол центар хотел,градинка,ординација,школо,магацин...
Пандора
+389 70 334 729
Leaflet
Кон почеток