Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Divo Naselje Kumanovo

0 ЕУР

Се продава од: АЛЕКСАНДАР 01 мај 07:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Куманово
Се продава куќа на ул.Абдула прешева број 27.
Информации на 070 517 407- Зоран
АЛЕКСАНДАР
071847007
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации