Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Kumanovo 108m2

30 000 ЕУР

Се продава од: DRAGAN 15 јан. 13:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Куманово
Se prodava kuka do ploca vo naselba "babin dol na asfalten pat t.e glavna ulica. Kukata ima dozvola za ponatamosna gradba sprat i potkrovje koja moze da se gradi spored geometriski skici. Ima busotina na voda od 23 metri...site zaintresirani za info neka se obratat na ovoj broj 070 864 139 -Dragan..vredi dase vidi
Leaflet
Кон почеток