Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Kumanovo

0 МКД

Се продава од: Магдалена 25 мај 14:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Број на спратови
Греење
Локација
Куманово
Се продава куќа во Куманово, со разиграна градба.
Магдалена
078/311-182
Leaflet
Кон почеток