Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA VO KUMANOVO

0 МКД

Се продава од: Snezana 27 окт. 15:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Број на спратови
Греење
Локација
Куманово
Se prodava kukja na ulica Mile Kipra ( Sokolana). Za poveke ve molime da se javite.
Snezana
071398372
Leaflet
Кон почеток