Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Kumanovo

50 000 ЕУР

Се продава од: Zoran 14 јан. 10:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Куманово
Prodavam kuka vo blizina na zelen pazar.
Leaflet
Кон почеток