Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUKA VO KUMANOVO

100 ЕУР

Се продава од: Ivan Spasov 14 јан. 08:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Куманово
СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НАСЕЛБА БЕДИЊЕ ВО КУМАНОВО ВО БЛИЗИНА НА ФЗЦ 11 ОКТОМВРИ А.Д., НА УЛ. 11-ТИ НОЕМВРИ БР.274

КУЌАТА Е СО ПОВРШИНА ОД 300 m2 И ДВОРНА ПОВРШИНА(ПАРЦЕЛА) ОД 800 m2. ПОВРШИНАТА НА КУЌАТА СЕ СОСТОИ ОД ПРИЗЕМЈЕ(КАТ) СО 4 СОБИ И ВТОР КАТ СО 6 СОБИ.

КУЌАТА Е ОРГАНИЗИРАНА СО ДВА ПОСЕБНИ ВЛЕЗА. ВНАТРЕШНАТА ПОВРШИНА СОДРЖИ 3 СПАЛНИ СОБИ, 2 ДНЕВНИ СОБИ, КУЈНА, ТРПЕЗАРИЈА, ГОЛЕМ САЛОН, 2 ДЕТСКИ СОБИ, 2 ХОДНИКА, КУПАТИЛО И ГОЛЕМ БАЛКОН.

НА ПАРЦЕЛАТА СЕ ПРОСТИРА ГАРАЖАТА И ИМА ПОВЕЌЕ ПАРКИНГ МЕСТА.

КУЌАТА Е НА МНОГУ УБАВА ЛОКАЦИЈА НА 2 km ОД ЦЕНТАРОТ И ПЛОШТАДОТ НА ГРАДОТ.

КУЌАТА НЕ Е ОПРЕМЕНА И Е СПРЕМНА ЗА ЖИВЕЕЊЕ. ИМА ИНСТАЛИРАН ВОДОВОД И СТРУЈА, ИМА МОЖНОСТ И ЗА СОЛАРНА ЕНЕРГИЈА/ЗАТОПЛУВАЊЕ СО ИНСТАЛИРАНИ ПОТРЕБНИ ЦЕВКИ.

КУЌАТА Е СО ЧИСТ ИМОТЕН ЛИСТ.

ЦЕНА ПО ДОГОВОР.

ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН 077/646-556 СТОЈАНЧЕ
Ivan Spasov
077646556
Leaflet
Кон почеток