Објавени: мај 05 2022 11:00

Kuka vo Kumanovo

МКД

Објавени: мај 05 11:00
Прегледи: 2781
Se prodava kuca na ulica Dragojlo Dudic23 Kumanovo potocno dve ilici nad potok serava plac od 760 metri kvadratni i tri garazi so povrsina od 52metri kvadratni koi mozat da se prenamenat vo deloven prostor imoten list 1/1.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации