Македонски | Shqip | English |

Kuka vo nas Pukovsko

Се продава од: Frosina 27 јан. 15:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 4
Адреса: ul.400 br.46
Површина: 124 m2
Локација: Куманово
Se prodava kuka na dva sprata ,so garaza,podrum i pomosen objekt pogoden za letna kujna.Kukata e so izolacija,ima nova fasada,solarno i dr.
Нема посетени огласи
Кон почеток