Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo naselba Babin Dol

0 ЕУР

Се продава од: Milena 31 јул. 12:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Куманово
se prodava kuca vo naselba Babin Dol
so prizemje, 2 sprata po 137 kvadrati, dve terasi so 35 kvadrati plus potkrovje

telefon za kontakt: 078/ 949-259
Milena

cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации