Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kuka vo s.Tabanovce

0 МКД

Се продава од: Милош 30 ноем. 19:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Куманово
Итно!!!
Се продава куќа во с.Табановце, со дворно место и овоштарник од 3000m2
Цена поволна!!!
Информации на вибер!!
Милош
 
+38977938026
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации