Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nova kuka vo centarot na Kumanovo

67 000 ЕУР

Се продава од: Daniel 22 апр. 22:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Куманово
Nova kuca od 200m2 + potkrovje , dvorno mesto od 500m2, 4,5km od centarot na gradot, so imoten list.
Za podetalni informacii javete se na gore navedenite broevi.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации