Објавени: јул. 18 2022 10:56

Se prodava kuca

Објавени: јул. 18 10:56
Прегледи: 707
Se prodava kuca na ul. Dragojlo Dudic23 Kumanovo. Se prodava kuca od 200 m. I garazi od 65m so moznos za prenamena vo deloven prostor. So vkupno neizgradeno zemjo ste od 750m.Dokumenti se cisti 1/1. Idealna i mirna lokacija za semejna kuca.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации