Објавени: авг. 30 2022 04:37

Se prodava kukja vo Zelen rid Kumanovo

ЕУР

Објавени: авг. 30 04:37
Прегледи: 2773
Se prodava kukja na Vasko Karangeleski broj 73( zelen rid) Kumanovo. Kukjata e lepena od dvete strani na tri sprata so dva posebni vleza za moznost za ziveenje na dve semejstva. Cela kukja e opremena so parno na peleti i solarno. Kukjata poseduva garaza,malo dvorno mesto , podrum nadvoreden i tri golemi tarasi
Mozna zamena za mal stan so doplata
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации