Објавени: авг. 23 2022 02:06

Se prodava kukja vo Zelen rid

Објавени: авг. 23 02:06
Прегледи: 2091
Se prodava kukja na ul Vasko Karangeleski broj 73 Kumanovo. Kukjata e na tri sprata so dva posebni vleza so moznost za ziveenje na dve familii. Lepena e od dvete strani so nadvoresen podrumski del, mala dvorna povrsina i so garaza. Raspolaga so tri golemi terasi i celata e opremena so parno na peleti. Ima i solarno i klimi
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации