Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Semejna kuka vo strog centar na Kumanovo

0 МКД

Се продава од: Sinisa Dimkovski 16 септ. 01:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Број на спратови
Греење
Локација
Куманово
Se prodava kuca vo strog centar na gradot na ul. Srecko Puzajka br 27 Kumanovo. cena po dogovor .lice za kontakt Dimovska Tatjana Tel. 070258733
Цена: - po dogovor
Sinisa Dimkovski
070258733
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации