Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SHTEPIA NE RUGEN TOTE MENDOL NR.31

0 ЕУР

Се продава од: BURHAN 02 септ. 15:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Куманово
Shtepija gjindet ne rrugen Tode Mendol nr.31.
Shtepija esht 1 kateshe ka dhe podrum, me garazh dhe 2 dyqane ,vendi gjithsej eshte 526 metra katror , shtepija posedon dhe leje ndertimi (plan). Per me qart gjindet me lart se tregu i gjelbert . Te interesuarit mund te kontaktojn ne numrin 070662008. dhe ne viber 0038970662008/078279025
Cmimi sipas marveshjes !
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации