Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KAJ REZERVATOT JASEN RENOVIRANA KUKA SO DVOR

35 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 22 авг. 19:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
К2116 STARA KUKA 60М2 DVOR 280М2 OU STIV NAUMOV 32 000 ЕУР
STAN 1KAT PODRUM BALKONI I MADSARDA MOZE IZDAVANJE 130 000 ЕУР
CENTAR NOV OPREMEN KAT 110m2+ DUKAN 35M2 +MAGACIN 120 000 ЕУР
P365 SE IZDAVA OPREMEN STAN LIFT ZA PODOLG ROK 10 000 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
ВО БЛИЗИНА НА ПРИРОДНИОТ РЕЗЕРВАТ ЈАСЕН, ОДЛИЧНА КУЌА, ДЕЛ ФАСАДА СО ПРИРОДЕН КАМЕН, СО ГОЛЕМО ДВОРНО МЕСТО, ВО ПЛАНСКА ВИЛСКА НАСЕЛБА, ЗА ОДМОР И ЖИВЕЕЊЕ, ВО БЛИЗИНА НА РЕКА, СО ПРЕКРАСЕН ПОГЛЕД И МЕСТОПОЛОЖБА, СО ВОДА, СТРУЈА, ПАРНО ГРЕЕЊЕ, КАМИН, ПВЦ ДОГРАМА СО ТЕРМОПАН СТАКЛО, ПРИЗЕМЈЕ СО ПОМОШНИ ПРОСТОРИИ 41М2, ПРВ КАТ СО ГОЛЕМА ДНЕВНА ТРПЕЗАРИЈА КУЈНА И САНИТАРЕН ЈАЗОЛ ОД 68М2 И ТЕРАСА, МАНСАРДА СО 4 СОБИ ЗА СПИЕЊЕ, КУПАТИЛО И БАЛКОН, ЦЕЛА ПАРЦЕЛА 492 М2, ОД КОЈА 400 М2 СЕ КУЛТИВИРАНО ДВОРНО МЕСТО СО ЗЕЛЕНИЛО И ОГРАДА ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија.
Посетете ја нашата продавница
ул. Климент Охридски бр. 25 Прикажи на мапата
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
http://strelecnedviznosti.mk/strelec/
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
3/95 STAN DEL. PROSTOR 62+30 GAR. NAMESTEN CENTAR 59 500 ЕУР
SE IZDAVA NOV OPREMEN STAN 3 SPALNI DO SIROK SOKAK 550 ЕУР
CENTAR RENOVIRAN STAN PRV KAT 115+50m2 DVOR 184m2 90 000 ЕУР
OBLASTA SE IZDAVA OPREMEN STAN SO 1 SPALNA LIFT 160 ЕУР
Кон почеток