Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Makedonski brod

0 МКД

Се продава од: Ljupka 27 мар. 18:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Нова куќа, со имотен лист во сопственост. Местоположбата е во мирна и безбедна населба. Куќата е прилично голема има 2 спратови, има 5 соби и еден тоалет, 2 балкони, двор, гаража.
Цена по договор.
078 274 933 - Слободан
077 622 246 - Љупка
Leaflet
Кон почеток