Оглас од претпријатие Објавени: септ. 29 2022 02:33

Makedonski Brod 81m2 kat so 850m2 plac

ЕУР

Објавени: септ. 29 02:33
Прегледи: 258
928...Партенон Недвижности продава кат од кука во Македонски Брод во центарот кај стариот пазар на високо приземје со површина од 81м2 тврда градба, треба да се реновира, двор од 850м2 овоштарник со млади овошки....комплет документи веднаш вселиво...цена 35000 еу
Повеке информации на 071/257-405
Опис на линк

ПАРТЕНОН НЕДВИЖНОСТИ

Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i  konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......
Посети ја страната на нашата продавница

Kiril i Metodij br 42, mezanin, sproti ramstore mall Прикажи на мапата

071257405

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Agencija Partenon Vi ovozmozuva sekakov vid na posrednicki i  konsultantski uslugi vo oblasta na trguvanje so nedvizen imot...kupoprodazba i iznajmuvanje na sekakov vid nedvizen imot......

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации