Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Vikend Kuka naselba Zdunje

0 ЕУР

Се продава од: Никола 29 јул. 23:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Викендица со високо приземје и спрат.Наместена со сета потребна документација.
Никола
070900844
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации