Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Vikendica vo blizina na Kozjak

75 000 ЕУР

Се продава од: Slave 06 септ. 13:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava vikendica vo bliznina na Kozjak so prekrasen pogled na reka i shuma. Kukjata ima 3 spalni, so moznost da spijat 8 lugje i dve kupatila.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации