Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Negotino

25 000 ЕУР

Се продава од: Marika 28 јун. 08:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Неготино
Kuka od 200m2 so dvorna povrsina od 300 m2
Leaflet
Кон почеток