Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Negotino

62 000 ЕУР

Се продава од: riste 23 јул. 13:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Неготино
se prodava kuka na ul ilindenska br 11. cena povolna
Leaflet
Кон почеток