Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo strogiot centar na Negotino

0 ЕУР

Се продава од: Simona 20 ноем. 21:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Неготино
Се продава куќа во строгиот центар на град Неготино. Куќата се наоѓа веднаш до амбулантата "Жана", наспроти плоштадот. Дворната површина изнесува 98м2, додека површината на куќата 64м2.
Цена по договор.
Телефонски број за контакт: 075 430 057; 075 667711
Leaflet
Кон почеток