Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Negotino kuka 65m2+podrum+dvor 200m2+garaza 13m2

23 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ALL ROLL DIZAJN 15 ноем. 17:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ALL ROLL DIZAJN

ALL ROLL DIZAJN

86 Огласи во продавницата

ROLETNI KOMARNICI PROZORI VENECIJANER ZAVESI -
LIKVIDACIJA BLINDOR VRATI OD 500ev NA 250ev PROMO 250 ЕУР
VENECIJANER ROLETNI ZEBRA KOMARNICI PVC PROZORI -
Zebra Rolo Venecijaner Variolajt Roletni 12 ЕУР
From
Store
Број на соби
Површина
Број на спратови
За живеалиштето
Греење
Локација
Неготино
Ексклузивна понуда

Се продава приземје од куќа п+1 со посебен влез во Неготино.
Предмет на продажба е приземје од куќа во непосредна близина на строгиот центар во Неготино, приземјето е околу 60м2 + подрум 10-15м2 + ѕидана гаража 13м2 + дворно место од околу 200м2
Приземјето е со посебен влез, независен од 1кат кој исто така си има свој посебен влез.

Куќата има можност за проширување со доградба на приземјето по ваша желба

Цена 23.000ев
Лице за контакт Петар 077670691
ALL ROLL DIZAJN
PVC PROZORI ROLETNI KOMARNICI VENECIJANER VARIOLAJT ROLO ZEBRA ZAVESI
Ul.69/4 salon Bul. Boris Trajkovski 314b
077670691
[email protected]
ALL ROLL DIZAJN
077670691
Leaflet
ALL ROLL DIZAJN

ALL ROLL DIZAJN

86 Огласи во продавницата

ZEBRA ROLO PVC PROZORI ROLETNI VENECIJANER ROLO -
ROLETNI PVC PROZORI VENECIJAN VARIOLAJT ZEBRA ROLO -
VARIOLAJT VENECIJANER ROLETNI ROLO ZEBRA KOMARNIK -
GERMANSKI PVC PROZORI I VRATI PO FABRICKI CENI -
Кон почеток