Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prizemje od kuka vo Negotino

0 МКД

Се продава од: Жаклина 19 септ. 18:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Неготино
Се продава приземје 78m2 од куќа во Неготино, со подрум 30m2 и дворно место 100m2. Локација близу основното училиште Гоце Делчев. Комплет реновирана и наместена. Вкупно 5 соби и одделно купатило.

Цена по договор.

Број за контакт: 071243471
Жаклина
071243471
Leaflet
Кон почеток