Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НЕГОТИНО

90 000 ЕУР

Се продава од: Лазар 08 окт. 19:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Неготино
Се продава куќа во Неготино, во населбата Антигона, наспроти болницата. Изградена е во 1985г, располага со приземје 130м2(90м2 стан +40м2 гаража и подрум) и кат од 130 м2, вкупно 260 м2 внатрешна површина. Двата ката имаат одделни влезови. Дворното место е со површина 320м2 (цел плац е 450м2).
Лазар
070238722
Leaflet
Кон почеток