Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kuka vo selo Orovnik

0 МКД

Се продава од: Kuka Вчера 17:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Se prodava kuka vo s Orovnik na samiot avtopat
Pogodna e za ziveenje na 2 familii
Ima moznost na otvaranje na svoj blinis vo pogled na izdavanje
Kukata e so povrsina od 250m2 na 2 sprats I garaza
Do samata kuka ima apartman I garaza vkupno 40m2
I dvorno mesto od 250 m2
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации