Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kuka vo selo Orovnik

0 МКД

Се продава од: Kuka 21 септ. 20:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Текст:
Se prodava kuka vo s Orovnik na samiot avtopat Pogodna e za ziveenje na 2 familii Ima moznost na otvaranje na svoj blinis vo pogled na izdavanje Kukata e so povrsina od 250m2 na 2 sprats I garaza Do samata kuka ima apartman I garaza vkupno 40m2 I dvorno mesto od 250 m2 Tel 075956303.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации