Оглас од претпријатие Објавени: мар. 17 2023 10:54

ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ Куќа 100м2

ЕУР

Објавени: мар. 17 10:54
Прегледи: 2209
Се продава спрат (приземје) од куќа со површина 100м2 (трпезарија со кујна,дневна, 3 спални,ходник,купатило).
Површина на дворно место 100м2.
Куќата има два посебни влеза.
На приземјето е инсталирано парно.
Куќата се наоѓа кај пекара Габреш.
Шифра Д62/4
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.
Опис на линк

ИМПЕРИЈА

АГЕНЦИЈА ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ СО ПРОМЕТ НА
 НЕДВИЖЕН ИМОТ
Посети ја страната на нашата продавница

Булевар Туристичка 36А Прикажи на мапата

078228233

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

АГЕНЦИЈА ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ СО ПРОМЕТ НА
 НЕДВИЖЕН ИМОТ
Булевар Туристичка 36А 078228233
2209
078228233

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации