Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ Куќа 200м2

100 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ИМПЕРИЈА 13 јан. 22:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ИМПЕРИЈА

ИМПЕРИЈА

216 Огласи во продавницата

ИМПЕРИЈА Плац 530м2 99 EUR
ИМПЕРИЈА –Плац  575м² 30 000 EUR
ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ Ексклузивен стан 0 MKD
ИМПЕРИЈА   – Стан 50м2 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Одберете греење
Локација
Охрид
Се продава куќа со површина 200м2 и катност - П+1
Површина на дворно место 150м2
Куќата се наоѓа во населба Бејбунар
Шифра Д57/14
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771
ИМПЕРИЈА
АГЕНЦИЈА ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ СО ПРОМЕТ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ
Посетете ја нашата продавница
Булевар Туристичка 36А Прикажи на мапата
078 228233
ИМПЕРИЈА
078 228233
ИМПЕРИЈА

ИМПЕРИЈА

216 Огласи во продавницата
ИМПЕРИЈА – Продажба на станови 1 050 EUR
ИМПЕРИЈА – Нови станови во близина на кеј 0 MKD
ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ Куќа до езеро 40 000 EUR
ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ  Куќа 100м2 52 000 EUR
Кон почеток