Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Продажба на куќа

130 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ИМПЕРИЈА 16 септ. 20:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ИМПЕРИЈА

ИМПЕРИЈА

235 Огласи во продавницата

ИМПЕРИЈА –  Стан 64м² 58 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА – Плац  до  езеро 0 МКД
ИМПЕРИЈА – Стан 46м² 42 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ Куќа до езеро 39 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Охрид
Се продава куќа со површина 270м2 и катност П+1+Пк
Површина на дворно место 300м2.
Куќата се наоѓа во близина на новата автобуска станица.
Шифра Д62/12
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771
ИМПЕРИЈА
АГЕНЦИЈА ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ СО ПРОМЕТ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ
Посетете ја нашата продавница
Булевар Туристичка 36А Прикажи на мапата
078 228233
ИМПЕРИЈА
078 228233
Leaflet
ИМПЕРИЈА

ИМПЕРИЈА

235 Огласи во продавницата
ИМПЕРИЈА – Плац 300м² 50 ЕУР
ИМПЕРИЈА –  Апартмани до езеро 40 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА –  Продажба на куќа 37 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА –  Продажба на стара куќа 75 000 ЕУР
Кон почеток