Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Imperija Nedviznosti dve kuki vo Ohrid

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ИМПЕРИЈА 25 ноем. 19:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ИМПЕРИЈА

ИМПЕРИЈА

150 Огласи во продавницата

Imperija Nedviznosti luksuzen stan od 60m2 1 300 ЕУР
Imperija Nedviznosti stan od 80m2 102 000 ЕУР
stan 99м² 1 100 ЕУР
Imperija Nedviznosti kuka od 200m2 145 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Охрид
Шифра Д 80/6
Д 80/10
Се продаваат две куќи во стариот дел на градот на ул.Кирил и Методиј.
Површината на поновата куќа изенсува 141м² со катност П+2+Пк а на постарата куќа површината изнесува 170м² со дворно место 100м² и гаражен простор.Постарата куќа има маркица за градба со вкупна површина 286м² и катност П+2 – висина 9,5м.
Куќите може да се купуваат заедно или одделно.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.
ИМПЕРИЈА
АГЕНЦИЈА ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ СО ПРОМЕТ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ
Посетете ја нашата продавница
Булевар Туристичка 36А Прикажи на мапата
078 228233
ИМПЕРИЈА
 
078 228233
Leaflet
ИМПЕРИЈА

ИМПЕРИЈА

150 Огласи во продавницата
Imperija Nedviznosti nov deloven objekt 0 МКД
ИМПЕРИЈА – Плац во Чекоштина 20 ЕУР
Imperija nedviznosti kuka od 220m2 37 000 ЕУР
Stan od 50m2 Imperija nedviznosti 47 900 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации