Оглас од претпријатие Објавени: септ. 22 2022 08:20

Imperija Nedviznosti kuka od 200m2

ЕУР

Објавени: септ. 22 08:20
Прегледи: 941
Се продава на атрактивна локација со поглед на езерото и градот.
Вкупна површина 200м² со катност П+1.
Површината на дворното место изнесува 200м².
Куќата се наоѓа во мирна и тивка локација во населба Гоце Делчев.
Шифра Д 72/2
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Опис на линк

ИМПЕРИЈА

АГЕНЦИЈА ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ СО ПРОМЕТ НА
 НЕДВИЖЕН ИМОТ
Посети ја страната на нашата продавница

Булевар Туристичка 36А Прикажи на мапата

078228233

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

АГЕНЦИЈА ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ СО ПРОМЕТ НА
 НЕДВИЖЕН ИМОТ
Булевар Туристичка 36А 078228233

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации