Оглас од претпријатие Објавени: јун. 27 2022 10:34

Imperija Nedviznosti kuka vo blizina na gradski pazar

ЕУР

Објавени: јун. 27 10:34
Прегледи: 2407
Се продава куќа со површина 170м² и катност П+1.
Вкупна површина на парцелата е 300 м².
Куќата располага со гаража со површина 10 м².
Се наоѓа на ул.Абас Емин (5 минути пеш до центар).
Шифра Д 56/4
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.
Опис на линк

ИМПЕРИЈА

АГЕНЦИЈА ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ СО ПРОМЕТ НА
 НЕДВИЖЕН ИМОТ
Посети ја страната на нашата продавница

Булевар Туристичка 36А Прикажи на мапата

078228233

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

АГЕНЦИЈА ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ СО ПРОМЕТ НА
 НЕДВИЖЕН ИМОТ
Булевар Туристичка 36А 078228233

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации